null
O firmie

Poznaj SZAL-BUD

SZAL-BUD, zdając sobie doskonale sprawę z potrzeb firm działających na rynku budowlanym, oferuje wszystkim zainteresowanym płyty szalunkowe i podesty do rusztowań, podpory i dźwigary drewniane, a także odpowiedniej jakości osprzęt szalunkowy od zachodnich firm produkcyjnych. Zależnie od potrzeb klientów jesteśmy w stanie dostarczyć pojedyncze elementy, jak również kompletne systemy. Dlatego nawiązując współpracę z naszą firmą, możecie mieć Państwo pewność, że bez względu na to, czy wybierzecie szalunki ścienne czy podesty do rusztowań lub inne elementy, traficie na solidnie wykonane materiały, które będą spełniać Wasze wymagania.

Historia Szal-Bud

Na rynku pojawiliśmy się w połowie 1999 roku. Siedziba firmy SZAL-BUD znajduje się w Wąpielsku, w województwie kujawsko-pomorskim. Świadczymy kompleksowe usługi dla wszystkich klientów, którzy potrzebują na swoich placach budów tymczasowych konstrukcji, charakteryzujących się wysoką stabilnością, prostym montażem oraz niewielką wagą. Oferujemy sprzedaż rusztowań i wynajem szalunków stropowych, a także wielu innych podobnych elementów. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów dostępnych w naszej ofercie oraz profesjonalne doradztwo przy ich odpowiednim wyborze.

Z racji umiejscowienia blisko centrum Polski, zgłaszają się do nas firmy z różnych stron naszego kraju, oraz całej Europy. Zdecydowaną większość z nich stanowią duże przedsiębiorstwa budowlane i inwestycyjne. SZAL-BUD za cel główny stawia sobie rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań. Szybka i sprawna realizacja zamówień np. w zakresie dostarczania płyt szalunkowy, podestów do rusztowań czy kompletnych systemów, zyskała naszej firmie wielu stałych klientów. Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

ODWIEDŹ NASZ SKLEP ONLINE!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.
null

Dane kontaktowe

FIRMA HANDLOWA SZAL-BUD
MIROSŁAW ŁUGOWSKI

 

WĄPIELSK 92B
87-337 WĄPIELSK
WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

 

NIP: 878-114-50-15
REGON: 871178077

 

E-mail: biuro@szalbud.pl